Sprzedaż nieruchomości

Doskonale wiemy jak szybko i efektywnie sprzedać każdą nieruchomość oraz grunt. Zapewnimy Ci opiekę i doradztwo podczas całego procesu sprzedaży. Dzięki znajomości rynku i zaawansowanych narzędzi marketingowych wynegocjujemy najlepszą cenę i dopilnujemy wszelkich formalności.

MORE

Zakup nieruchomości

Wybór wymarzonego miejsca jest bardzo ważny, dlatego oferujemy nasze wsparcie. Indywidualne podchodzimy do każdego z naszych klientów. Szukając ofert, uwzględniamy wszelkie potrzeby i wymagania, dbając jednocześnie o komfort podczas całego procesu. Możesz mieć pewność, że wynegocjujemy dla Ciebie jak najlepsze warunki umowy oraz cenę, na podstawie standardów panujących na rynku.

MORE

Najem nieruchomości

Chcesz wynająć mieszkanie, dom lub lokal użytkowy? Pomożemy Ci w doborze najlepszej oferty. Uwzględnimy wszystkie Twoje potrzeby i dopilnujemy, aby cały proces był dla Ciebie bezpieczny i korzystny.

MORE

Wynajem nieruchomości

Nasi doradcy posiadają duże doświadczenie w wynajmie nieruchomości. Mamy za sobą już ponad 5000 udanych transakcji. Przeprowadzimy profesjonalną prezentację, zadbamy o potrzebne dokumenty oraz znajdziemy odpowiedniego najemcę.

MORE

Zarządzanie najmem

Zdajemy sobie sprawę, jak cenny jest Twój czas. Dlatego załatwimy wszelkie sprawy związane z nieruchomością za Ciebie. Nagłe awarie, drobne naprawy oraz nadzór nad rachunkami. Oddaj nam klucze, a my wszystkim się zajmiemy!

MORE

Usługi dodatkowe

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo nasi klienci mogą również skorzystać z usług dodatkowych, takich jak: drobne remonty, doradztwo ubezpieczeniowe, projektowanie wnętrz oraz home staging. Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami, którzy rozwiążą Twój każdy problem.

MORE

Let's meet

Masz ochotę poznać się i porozmawiać? Odezwij się.