Usługi dodatkowe

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo nasi klienci mogą również skorzystać z usług dodatkowych, takich jak: finansowanie zakupu nieruchomości, drobne remonty, doradztwo ubezpieczeniowe, projektowanie wnętrz oraz home staging. Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami, którzy rozwiążą Twój każdy problem.

  • Finansowanie nieruchomości
  • Home staging
  • Ubezpieczenia
  • Wykończenia i remonty nieruchomości

FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Nie tylko znajdziemy idealne miejsce, ale również pomożemy sfinansować Twoje przedsięwzięcie. Współpracujemy z rzetelnymi i sprawdzonymi specjalistami, którzy przygotują Cię do procesu kredytowego, tak aby Twoja zdolność była, jak najkorzystniejsza.

HOME STAGING

Odpowiednie przygotowanie nieruchomości sprawi, że zostanie sprzedana lub wynajęta szybciej i za wyższą cenę! Po spotkaniu z ekspertem otrzymasz od nas indywidualną wycenę usługi. Zadbamy o cały proces zmian w Twojej nieruchomości i szybką sprzedaż bądź wynajem!

 

UBEZPIECZENIA

Współpracujący z nami doradcy ubezpieczeniowi, dzięki szerokiej ofercie wszelkiego rodzaju ubezpieczeń, przygotują odpowiednie zabezpieczenie na każdy wypadek. Wszystko dostosowane  do Twoich potrzeb. Zadbaj, nie tylko o swoją nieruchomość, już dziś.

 

WYKOŃCZENIA I REMONTY

Kupiłeś nieruchomość i nie wiesz jak ją urządzić?  Potrzebny remont? Dzięki współpracy z najlepszymi architektami i firmami remontowymi, zaprojektujemy i wykończymy  każde wnętrze w kreatywny i oryginalny sposób! Nie masz czasu nadzorować remontu? Zajmiemy się tym za Ciebie!


 

Spotkajmy się

Masz ochotę poznać się i porozmawiać? Odezwij się.