Wieloletnie doświadczenie

Biuro Perfect Place działa na rynku nieruchomości od 2011r. Naszą działalność rozpoczęliśmy we Wrocławiu, następnie otworzyliśmy oddział w Katowicach - działamy na terenie całego Śląska. Przez ten okres zebraliśmy potrzebne doświadczenie, aby móc świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

W naszych działaniach jesteśmy nastawieni przede wszystkim na profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Możesz mieć pewność, że dzięki innowacyjnym narzędziom, zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania.

Kompleksowa opieka

Nasz zespół ciągle się szkoli, aby zdobywać nowe kompetencje oraz by w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnych narzędzi marketingowych. Doskonale znamy lokalny rynek nieruchomości i jesteśmy na bieżąco z trendami, jakie na nim panują.

Wyróżnia nas kompleksowa oferta usług, w której znajdują się między innymi zarządzanie najmem, doradztwo kredytowe, sprzątanie i drobne naprawy. Wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki!

Co mówią o nas klienci:

Można na nas liczyć

Zarówno przy sprzedaży jak i wynajmie mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz działek budowlanych. Zgromadzone doświadczenie pragniemy przekazać każdemu klientowi Perfect Place, szanując nie tylko Twój czas ale i wydatki.

Poznaj nasz zespół