Wynajem nieruchomości

Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że Twoja nieruchomość będzie bezpieczna i szybko znajdzie nowego rzetelnego najemcę. Nasi doradcy posiadają duże doświadczenie w wynajmie nieruchomości. Mamy za sobą już ponad 5000 udanych transakcji. Przeprowadzimy profesjonalną prezentację, zadbamy o potrzebne dokumenty oraz znajdziemy odpowiedniego najemcę.

WYGODA

Wynajmowanie mieszkania bez wychodzenia z domu? Dzięki nam jest to możliwe. Zaopiekujemy się Twoim mieszkaniem i dopilnujemy wszelkich formalności.

SZYBKI I PEWNY NAJEM

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z innymi biurami sprawią, że znajdziemy odpowiedniego najemcę w możliwe jak najkrótszym czasie. 

PROFESJONALIZM

Oferty najmu przygotowane przez naszych pośredników zawierają dobrej jakości zdjęcia oraz adekwatne opisy, dzięki temu nieruchomość jest bardziej atrakcyjna dla potencjalnego klienta. Zaawansowane narzędzia marketingowe sprawią, że oferta trafi do szerokiego grona odbiorców, którzy mogą być zainteresowani Najmem twojej nieruchomości.

BEZPIECZEŃSTWO

Umowa najmu przygotowana przez nasze biuro sprawi, że unikniesz ryzyka i niepotrzebnych zmartwień. Wiemy, że płynność finansowa jest bardzo ważna, dlatego możesz mieć pewność, że znajdziemy dla Ciebie sprawdzonego i wypłacalnego najemcę.

Spotkajmy się

Masz ochotę poznać się i porozmawiać? Odezwij się.