Najem nieruchomości

Chcesz wynająć mieszkanie, dom lub lokal użytkowy? Pomożemy Ci w doborze najlepszej oferty. Uwzględnimy wszystkie Twoje potrzeby i dopilnujemy, aby cały proces był dla Ciebie bezpieczny i korzystny.  Nie musisz już tracić czasu na samodzielne wyszukiwanie i weryfikowanie ofert. Nasi pośrednicy znajdą dla Ciebie idealne miejsce i zadbają o Twój komfort w trakcie całej transakcji najmu.

BEZPIECZEŃSTWO

Dopilnujemy, aby warunki umowy najmu były dla Ciebie jak najkorzystniejsze i bezpieczne. Sporządzimy również rzetelny protokół przekazania mieszkania, dzięki czemu unikniesz niemiłych niespodzianek. 

WYGODA

Spersonalizowane oferty w zasięgu Twojej ręki! Nasze biuro umożliwia oglądanie nieruchomości bez wychodzenia z domu. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i energię. Ponadto zajmiemy się wszystkimi dokumentami potrzebnymi do realizacji wynajmu. 

PROFESJONALIZM

Masz wątpliwości, co do lokalizacji lub wyboru nieruchomości? Mamy kilkuletnie doświadczenie na rynku, dlatego możesz nam zaufać. Chętnie podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę i które aspekty są najważniejsze.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Nasi doradcy pomogą znaleźć Ci idealny dom, mieszkanie oraz lokal użytkowy. W ramach współpracy możesz skorzystać również z szerokiej gamy usług dodatkowych, takich jak sprzątanie, drobne naprawy lub OC najemcy. Sprawdź, w czym możemy Ci jeszcze pomóc! 

Spotkajmy się

Masz ochotę poznać się i porozmawiać? Odezwij się.