Sprzedaż nieruchomości

Doskonale wiemy jak szybko i efektywnie sprzedać każdą nieruchomość. Zapewnimy Ci opiekę i doradztwo podczas całego procesu sprzedaży. Dzięki znajomości rynku i zaawansowanych narzędzi marketingowych wynegocjujemy najlepszą cenę i dopilnujemy wszelkich formalności.

BEZPIECZEŃSTWO

Jako biuro posiadamy licencję zawodową oraz ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami. Podczas procesu sprzedaży zweryfikujemy stan prawny Twojej nieruchomości i zadbamy o niezbędne dokumenty, a w razie potrzeby zapewnimy doradztwo kancelarii prawnych, notarialnych oraz księgowych. 

WYGODA I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Szanujemy czas klientów, dlatego nasze godziny pracy dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu masz pewność, że Twoja nieruchomość będzie dostępna dla wszystkich potencjalnych klientów. Dodatkowo istnieje możliwość załatwienia wszelkich formalności korespondencyjnie. Kompleksowo zajmiemy się Twoją nieruchomością i przeprowadzimy całą transakcję za Ciebie, a Ty zaoszczędzony czas wykorzystasz, na co tylko zechcesz.

PROFESJONALIZM

Wiemy, jak ważne jest profesjonalne podejście do klienta oraz całego procesu sprzedaży, dlatego nasi doradcy uczestniczą w regularnych szkoleniach, aby móc świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Podążamy za trendami na rynku nieruchomości i obserwujemy zmiany, jakie w nim zachodzą. Ponadto posiadamy najnowsze narzędzia marketingowe, które pozwalają nam zoptymalizować działania, tak aby były, jak najbardziej efektywne. 

SZYBKA SPRZEDAŻ I MAKSYMALNY ZYSK

Poprawna analiza ceny Twojej nieruchomości oparta na aktualnych statystykach i raportach to klucz do sukcesu i szybkiej sprzedaży. Nasze biuro korzysta z nowoczesnych technik, które pomagają sprzedać nieruchomość w jak najkrótszym czasie, za maksymalnie wysoką, realną cenę. Dzięki współpracy z innymi agencjami docieramy do wszystkich potencjalnych klientów.

Spotkajmy się

Masz ochotę poznać się i porozmawiać? Odezwij się.