Drobne remonty


Drobne naprawy Twojego domu lub mieszkania potrafią angażować sporą ilość Twojego czasu i energii, powodować znaczne koszty, sprawiając po drodze masę problemów. Perfect Place ma na to sposób! Zleć nam naprawę usterki, a nasza złota rączka zajmie się wszystkim. Profesjonalne rozwiązania, w przystępnych, rynkowych cenach zapewnią prawdziwie szybkie pozbycie się problemu.

Kredyty


W celu możliwie najlepiej wykonanej usługi sprzedaży, nawiązaliśmy współpracę z rzetelnymi i sprawdzonymi doradcami finansowymi. Kupując z nami mieszkanie, dom czy lokal użytkowy - masz gwarancję, że Twój wniosek kredytowy zostanie starannie przygotowany i indywidualnie poprowadzony przez naszego doradcę, który zapewni wybór spośród najlepszych, dostępnych ofert bankowych. Pomagamy również w przygotowaniu się do "procesu kredytowego", by Twoja zdolność była możliwie najbardziej optymalna.

Home staging


Każda nieruchomość ma swoją cenę, my natomiast postaramy się by była ona jak najbardziej satysfakcjonująca. Dzięki technikom home stagingu i wykwalifikowanym agentom nieruchomości jesteśmy w stanie podnieść cenę transakcyjną Twojego domu lub mieszkania - niewielkiej kawalerki, czy przestronnego, luksusowego apartamentu. Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających, a przez to przyspieszenie transakcji w satysfakcjonującej cenie. Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania". Nieruchomość przygotowana do sprzedaży bądź wynajmu staje się produktem atrakcyjnym dla potencjalnych nabywców. Statystyka na amerykańskim rynku nieruchomości wskazuje skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%), a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości.

Relokacja


Dzięki współpracy z największymi rodzimymi firmami oraz międzynarodowymi koncernami relokującymi specjalistów z różnych branż, doskonale potrafimy zrozumieć potrzeby każdego naszego klienta. Wrocław to idealne miejsce do życia, jednak zdajemy sobie sprawę, że osoba znajdująca się w nowym dla siebie miejscu, potrzebuje więcej wsparcia - chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i znajomością tego wspaniałego miasta. Staramy się ułatwić życie od samego początku procesu zakupu bądź sprzedaży nieruchomości, jak również wynajmu mieszkania lub domu we Wrocławiu. Zorganizujemy dla Państwa firmę, która pomoże w przeprowadzce, ułatwimy znalezienie opiekunki, sprzątaczki, najlepszej oferty telewizji i internetu, a w razie potrzeby będziemy pośredniczyć w procesie dokonania drobnych napraw. Ponadto, podczas okresu trwania umowy - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Sprzątanie


Interesuje Cię regularne sprzątanie Twojej nieruchomości, a może trzeba po prostu szybko przygotować dom lub mieszkanie do wynajmu? To dla nas żaden problem! Dzięki zespołowi zaufanych pracowników jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie wysprzątać każdą nieruchomość. Zostaw nam klucze, a my zajmiemy się całą resztą!

Zarządzanie


By odciążyć Państwa w możliwie najwyższym stopniu - w ramach naszych usług proponujemy również kompleksowe zarządzanie. Zostaw nam klucze, a my załatwimy wszystko za Ciebie! 1) Przygotowanie mieszkania lub domu we Wrocławiu do prezentacji, a mianowicie sprzątanie, wybór najlepszego klienta, przygotowanie niezbędnych dokumentów. 2) Przekazanie nieruchomości, kontrola płatności oraz mediów, monitoring nieruchomości - między innymi dbanie o czystość, organizowanie drobnych napraw, sprzątanie. 3) Odbiór mieszkania od najemcy i przygotowanie pod kolejny wynajem, a wszystko to za konkurencyjną, rynkową stawkę.

Zapraszamy do współpracy


zobacz nasze oferty


359 000 PLN
380 476 PLN
2 300 PLN
1 500 PLN

KONTAKT


skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

×

Zobacz wszystkie oferty