Home staging


Każda nieruchomość ma swoją cenę, my natomiast postaramy się by była ona jak najbardziej satysfakcjonująca. Dzięki technikom home stagingu i wykwalifikowanym agentom nieruchomości jesteśmy w stanie podnieść cenę transakcyjną Twojego domu lub mieszkania - niewielkiej kawalerki, czy przestronnego, luksusowego apartamentu. Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających, a przez to przyspieszenie transakcji w satysfakcjonującej cenie. Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania". Nieruchomość przygotowana do sprzedaży bądź wynajmu staje się produktem atrakcyjnym dla potencjalnych nabywców. Statystyka na amerykańskim rynku nieruchomości wskazuje skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%), a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości.

Relokacja


Dzięki współpracy z największymi rodzimymi firmami oraz międzynarodowymi koncernami relokującymi specjalistów z różnych branż, doskonale potrafimy zrozumieć potrzeby każdego naszego klienta. Wrocław to idealne miejsce do życia, jednak zdajemy sobie sprawę, że osoba znajdująca się w nowym dla siebie miejscu, potrzebuje więcej wsparcia - chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i znajomością tego wspaniałego miasta. Staramy się ułatwić życie od samego początku procesu zakupu bądź sprzedaży nieruchomości, jak również wynajmu mieszkania lub domu we Wrocławiu. Zorganizujemy dla Państwa firmę, która pomoże w przeprowadzce, ułatwimy znalezienie opiekunki, sprzątaczki, najlepszej oferty telewizji i internetu, a w razie potrzeby będziemy pośredniczyć w procesie dokonania drobnych napraw. Ponadto, podczas okresu trwania umowy - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Sprzątanie


Interesuje Cię regularne sprzątanie Twojej nieruchomości, a może trzeba po prostu szybko przygotować dom lub mieszkanie do wynajmu? To dla nas żaden problem! Dzięki zespołowi zaufanych pracowników jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie wysprzątać każdą nieruchomość. Zostaw nam klucze, a my zajmiemy się całą resztą!

Zarządzanie


By odciążyć Państwa w możliwie najwyższym stopniu - w ramach naszych usług proponujemy również kompleksowe zarządzanie. Zostaw nam klucze, a my załatwimy wszystko za Ciebie! 1) Przygotowanie mieszkania lub domu we Wrocławiu do prezentacji, a mianowicie sprzątanie, wybór najlepszego klienta, przygotowanie niezbędnych dokumentów. 2) Przekazanie nieruchomości, kontrola płatności oraz mediów, monitoring nieruchomości - między innymi dbanie o czystość, organizowanie drobnych napraw, sprzątanie. 3) Odbiór mieszkania od najemcy i przygotowanie pod kolejny wynajem, a wszystko to za konkurencyjną, rynkową stawkę.

Drobne remonty


Drobne naprawy Twojego domu lub mieszkania potrafią angażować sporą ilość Twojego czasu i energii, powodować znaczne koszty, sprawiając po drodze masę problemów. Perfect Place ma na to sposób! Zleć nam naprawę usterki, a nasza złota rączka zajmie się wszystkim. Profesjonalne rozwiązania, w przystępnych, rynkowych cenach zapewnią prawdziwie szybkie pozbycie się problemu.

Kredyty


W celu możliwie najlepiej wykonanej usługi sprzedaży, nawiązaliśmy współpracę z rzetelnymi i sprawdzonymi doradcami finansowymi. Kupując z nami mieszkanie, dom czy lokal użytkowy - masz gwarancję, że Twój wniosek kredytowy zostanie starannie przygotowany i indywidualnie poprowadzony przez naszego doradcę, który zapewni wybór spośród najlepszych, dostępnych ofert bankowych. Pomagamy również w przygotowaniu się do "procesu kredytowego", by Twoja zdolność była możliwie najbardziej optymalna.

Zapraszamy do współpracy


zobacz nasze oferty


429 000 PLN
595 000 PLN
2 300 PLN
699 000 PLN

KONTAKT


skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

×

Zobacz wszystkie oferty